در حال خواندن
معرفی ۱۰ محصول جدید توسن‌تکنو در رویداد Seamless Middle East ۲۰۲۳
0

شرکت توسن‌تکنو همزمان با حضور در رویداد Seamless Middle East 2023 دوبی، ۱۰ محصول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید خود را معرفی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی توسن‌تکنو، محصولات تولیدی جدید این شرکت شامل سری جدیدی از پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، راهکار‌های بانکی، سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک و شیوه‌های نوین پرداخت دیجیتال می‌شود.

سری جدید پایانه‌های پرداخت الکترونیک تولیدشده توسط توسن‌تکنو هوشمند و برپایه سیستم‌عامل اندروید هستند. از مشخصه بارز این سری محصولات، کاربردپذیرتر بودن، قدرت سخت‌افزاری بیشتر و امنیت بالاتر است.

همچنین سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک امکان مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند را از راه دور برای کارشناسان و پشتیبان‌ها فراهم می‌کند و نیاز به جابه‌جایی‌های غیرضروری را کم و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کند.

راهکارهای نوین پرداخت دیجیتال هم بخش دیگری از محصولات جدید توسن‌تکنو هستند که با استفاده از فناوری‌های روز دنیا، یک گام دیگر ما را به سمت شیوه‌های نوین صنعت پرداخت در کشور نزدیک می‌کند.

رویداد Seamless Middle East روزهای دوم و سوم خرداد ۱۴۰۲ (۲۳ و ۲۴ می ۲۰۲۳) در سالن‌های نمایشگاهی مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار خواهد شد. شرکت توسن‌تکنو در غرفه E30 این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای حضور در رویداد Seamless Middle East ۲۰۲۳ می‌توانند ابتدا به‌طور رایگان ثبت‌نام کرده و سپس نسبت به دریافت کارت ورود به نمایشگاه، اقدام کنند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر