در حال خواندن
اقدام جدید همراه اول برای حجاج ایرانی/ تماس رایگان صوتی و تصویری از طریق پیام رسان روبیکا
0

در گزارش قبل (https://b2n.ir/k33371) با بررسی و مقایسه تعرفه ها و طرح های اپراتور همراه اول و اپراتورهای عربستانی به این جمع بندی رسیدیم که استفاده از سیمکارت همراه اول در سفر حج و فعال کردن رومینگ این اپراتور از طرفی هزینه های ارتباطی حجاج را به نصف کاهش می دهد و از سوی دیگر در صورت استفاده از این طرح ها مشترکان وارد چالش های جدیدی که در استفاده از سیمکارت های عربی وجود دارد، نخواهند شد.

در واقع حفظ سیمکارت همراه اول نه تنها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است بلکه زائران خانه خدا در صورت استفاده از این سیمکارت ها به اپلیکیشن های ایرانی، وب سایت ها دسترسی داشته و امور بانکی خود را بدون محدودیت انجام می دهند و دیگر لازم نخواهد بود که بابت پرداخت هزینه های تلفن همراه خود ریال خود را تبدیل کرده و درگیر امور مربوط به آن باشند.

همراه اول در ادامه این مسیر و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود امکان فوق العاده دیگری را برای آرامش خاطر حجاج در سفر حجاج به عربستان برای مشترکان خود فراهم کرده است. این امکان تماس رایگان صوتی، تصویری و متنی از طریق پیام رسان روبیکا است.

حجاجی که قصد خروج از کشور به مقصد عربستان را دارند می توانند با رومینگ همراه اول همه تماس های صوتی، تصویری و متنی خود را از طریق روبیکا رایگان برقرار کنند. به این منظور حجاج بهتر است قبل از سفر و در خاک کشورمان روبیکا را روی گوشی های خود نصب و فعال داشته باشند تا بتوانند از امکانات بخش پیام رسان این سکو استفاده کنند.

مجموعه اقدامات همراه اول برای حجاج در سال ۱۴۰۲ خیال مشترکان را به لحاظ امکانات ارتباطی آسوده کرده است و مسافران خانه خدا با انتخاب سیمکارت همراه اول دیگر دغدغه ای از این بابت نخواهند داشت.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر