در حال خواندن
قطع دسترسی هزاران کاربر جهانی به واتس‌اپ
0

دسترسی هزاران کاربر به اپلیکیشن پیام رسان واتس‌اپ مختل شد.

به نظر می رسد واتس‌اپ  که متعلق به شرکت متا پلتفرم است، با یکی از بدترین اختلالات اخیرش روبرو شده است زیرا کاربران بسیاری گزارش کرده اند که این اپلیکیشن، به طور کامل غیرقابل دسترس شده است.

طبق اطلاعات وب سایت داون دتکتور، بیش از ۲۲ هزار گزارش در خصوص مشکل دسترسی به واتس‌اپ  از سوی کاربران در ساعات پایانی روز چهارشنبه ارسال شده است. این وب سایت، اختلالات را با جمع آوری گزارشهای وضعیت از سوی چندین منبع از جمله گزارشهای خطای ارسال شده از سوی کاربران، رصد می کند. به نظر می رسد این اختلال، محدود به یک منطقه نبوده و کاربران، غیرقابل استفاده شدن این اپلیکیشن در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اروپا را گزارش کرده اند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت متا هنوز در این باره اظهارنظر نکرده است.

این اختلال در حالی پیش آمده که پیش از آن گزارش شد واتس‌اپ، یک اپلیکیشن Wear OS برای ساعتهای هوشمند عرضه کرده و کانال بتا هم چندین بهبود کیفی مانند ارسال پیام به مخاطبان ناشناس، را در هفته جاری مشاهده کرده است.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر