در حال خواندن
با بهترین لپ تاپ‌های زیر ۳۵۰ دلار آشنا شوید
0

بسیاری از افراد تمایل دارند با پرداخت مبلغی اندک بتوانند لپ تاپی با امکانات مناسب برای پیشبرد امور روزانه خریداری کنند. در ادامه تعدادی از این لپ تاپ ها معرفی می‌شوند.

نود فناوری به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زددی نت، امروزه تعداد قابل توجهی لپ تاپ در بازار موجود است که اگر چه زیر ۳۵۰ دلار قیمت دارند، اما از کیفیت و کارآیی خوبی برخوردارند.

از جمله بهترین این لپ تاپ ها می‌توان به Inspiron ۱۵ ۳۵۸۰ شرکت دل اشاره کرد که ۳۳۰ دلار قیمت دارد و برای انجام امور درسی و حرفه‌ای اصلی مناسب است. چهار گیگابایت رم، یک ترابایت حافظه و امکان افزودن درایو دی وی دی از جمله قابلیت‌های این لپ تاپ مجهز به ویندوز ۱۰ پرو است. این لپ تاپ دارای نمایشگر ۱۵ اینچی و پردازنده سلرون اینتل هم هست.

یکی دیگر از این لپ تاپ ها Inspiron ۱۱ ۳۱۹۵ شرکت دل است که ۲۴۰ دلار قیمت دارد و قابل تبدیل به تبلت هم هست و صفحه کلید آن به صورت تاشو و جداشدنی طراحی شده است. ویندوز ۱۰ هوم، نسل هفتم پردازنده شرکت ای ام دی به نام A۹-۹۴۲۰e و پردازنده گرافیکی Radeon R۵، نمایشگر لمسی ۱۱.۶ اینچی، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی eMMC از جمله امکانات این لپ تاپ است.

Inspiron Chromebook ۱۱ ۳۱۸۱ لپ تاپ دیگر دل است که ۲۵۰ دلار قیمت دارد و قابل تبدیل به تبلت هم هست. البته بر روی این لپ تاپ سیستم عامل کروم نصب شده و پردازنده آن Celeron N۳۰۶۰ اینتل است. ۴ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه eMMC از جمله امکانات آن است.

شرکت اچ پی هم لپ تاپ ۱۵z را عرضه کرده که ۲۹۰ دلار قیمت دارد و محصولی مستحکم برای فعالیت روزمره است. نه ساعت عمر باتری و قابلیت شارژ ۵۰ درصد از باتری در ۴۵ دقیقه از جمله مزایای آن است. ویندوز ۱۰ هوم، پردازنده A۹-۹۴۲۵ ای ام دی و پردازنده گرافیکی Radeon R۵، نمایشگر ۱۵.۶ اینچی، ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه اس اس دی از دیگر قابلیت‌های این لپ تاپ است.

در نهایت می‌توان به Chromebook ۱۱-v۰۱۰nr شرکت اچ پی به قیمت ۲۰۰ دلار اشاره کرد که با بدنه‌ای باریک و با عمر باتری ۱۲ ساعت و ۴۵ دقیقه‌ای طراحی شده و دارای سیستم عامل کروم است. پردازنده سلرون اینتل و نمایشگر ۱۱.۶ اینچی در کنار ۴ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه eMMC هم برای این لپ تاپ در نظر گرفته شده است.

درباره نویسنده
منصوره خالقی

ارسال یک نظر